
Подушка з принтом габардинова Для мого зайчика 50х50 см
670 ₴
- В наявності
- Код: 5P_26L020
+380 (50) 688-88-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка з принтом Для мого зайчика 50х50 см — це стильний і затишний декоративний аксесуар для дому, який допоможе створити теплу атмосферу в інтер’єрі. Оригінальний дизайн робить її не лише зручною, а й красивою деталлю для дивана, крісла, ліжка або дитячої кімнати.
Розмір: 50х50 см.
Тканина наволочки: габардин.
Наповнювач: синтепон і холлофайбер.
Комплектація: наволочка з повнокольоровим друком і біла подушка. Наволочка з кишенею.
Колір ззаду: під колір принта.
Догляд: наволочку можна прати вручну і в пральній машині на делікатному режимі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presentville |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | не передбачена |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Наповнювач | Холлофайбер, Синтепон |
| Оздоблення та прикраси | Фотодрук |
| Основний матеріал наволочки | Габардин |
| Тип | Декоративна |
| Форма | Квадратна |
| Розміри подушки | |
| Вага | 750 г |
| Висота подушки | 18 см |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴

