Сумка з принтом Cherie - невелика модна сумка прямокутної форми. Довгий ремінець виготовлений з металевого ланцюжка і штучної шкіри, відстібається. Маленька сумочка носиться через плече або на одному плечі.
Матеріал: якісний шкірозамінник і оксамитова тканина з повнокольоровим принтом.
Розмір: 21х17х7 см.
Ручка: металевий ланцюжок з вставкою із шкірозамінника (120 см), довжина не регулюється.
Колір ручки: підбирається виробником під колір сумки.
Тип застібки: металева блискавка.
Всередині: якісна підкладка, кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presentville |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴


Відправка з 15 травня 2026