
Сумка крос-боді Hanna зелена
815 ₴
- Під замовлення
- Код: SHAN_20O009_TZE
Відправка з 31 травня 2026+380 (50) 688-88-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка крос-боді - невелика сумка на довгому ремінці, яку носять на стегні або через плече.
Сумка Hanna - призначена для щоденної шкарпетки, можна на прогулянку, а можна і в подорож.
Розмір: 25х18 див.
Матеріал: екошкіра.
Ручка: з шкірзамінника (135 см), довжина регулюється.
Тип застібки: на блискавці.
Всередині: якісна підкладка, кишеню на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presentville |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴

