
Подушка з принтом габардинова Я не п'яна, я просто закохана 50х50 см
670 ₴
- В наличии
- Код: 5P_26L029
+380 (50) 688-88-28
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подушка з принтом Я не п'яна, я просто закохана 50х50 см — це стильний і затишний декоративний аксесуар для дому, який допоможе створити теплу атмосферу в інтер’єрі. Оригінальний дизайн робить її не лише зручною, а й красивою деталлю для дивана, крісла, ліжка або дитячої кімнати.
Розмір: 50х50 см.
Тканина наволочки: габардин.
Наповнювач: синтепон і холлофайбер.
Комплектація: наволочка з повнокольоровим друком і біла подушка. Наволочка з кишенею.
Колір ззаду: під колір принта.
Догляд: наволочку можна прати вручну і в пральній машині на делікатному режимі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Presentville |
| Страна производитель | Украина |
| Застежка наволочки | не предусмотрена |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Наполнитель | Холлофайбер, Синтепон |
| Отделка и украшения | Фотопечать |
| Основной материал наволочки | Габардин |
| Тип | Декоративная |
| Форма | Квадратная |
| Размеры подушки | |
| Вес | 750 г |
| Высота подушки | 18 см |
| Длина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 670 ₴

