
Сумка Саквояж Казка 43х28 см (SWX_15N078_SI)
1 265 ₴
- Под заказ
- Код: SWX_15N078_SI
Отправка с 06 мая 2026Містка та стильна сумка з короткими ручками, ідеальна для ноутбука (до 41×28×2 см) а також папок із документами. Чудово підходить для MacBook, поєднуючи елегантність і практичність для роботи та повсякденного використання.
Передня сторона: сумочна тканина з повнокольоровим друком.
Зворотна сторона: сумочна тканина. Принт, що підтримує стиль передньої сторони.
Розмір: 43х28 см, дно 8 см
Ручки: однотонний шкірозамінник, 38 см
Тип застібки: пластмасова блискавка в колір ручок (підбирається виробником), 2 бігунки.
Всередині: якісна підкладка, кишені на блискавці для телефону/дрібниць.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Presentville |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 43 мм |
| Отделения | 1 основное |
| Длина | 280 мм |
| Длина ручек | 380 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Ткань |
| Отделка и украшения | Фотопечать |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Да |
| Размер | Большой |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 80 мм |
- Цена: 1 265 ₴

