Гелева батарея DBSolar GEL 12V 100Ah
- Ці батареї призначениі для довготривалої циклічної роботи
- Міцний корпус, безпечне використання, широкий спектр застосування
- Функціонування в будь-якому положенні
- Висока стійкість до ударів та вібрацій
- При пошкодженні корпуса АКБ - гель не тече
- Рекомендується для циклів глибокого розряду
- Не вимагає обслуговування
- Не виділяє газів
- 2400 циклів
- Максимальний струм заряду 50 А
- Термін використання до 12 років
Габарити: 330×172×220 мм, 28 кг
Виробництво: Румунія.
- Ці батареї призначениі для довготривалої циклічної роботи
- Міцний корпус, безпечне використання, широкий спектр застосування
- Функціонування в будь-якому положенні
- Висока стійкість до ударів та вібрацій
- При пошкодженні корпуса АКБ - гель не тече
- Рекомендується для циклів глибокого розряду
- Не вимагає обслуговування
- Не виділяє газів
- 2400 циклів
- Максимальний струм заряду 50 А
- Термін використання до 12 років
Габарити: 330×172×220 мм, 28 кг
Виробництво: Румунія.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Румыния |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Наработка | 2400 циклов заряда |
| Цвет корпуса | Серый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 330 мм |
| Высота | 170 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Вес | 28 кг |
Информация для заказа
- Цена: 8 500 ₴








